Stipendia Organizace pro studentskou a kulturní výměnu ve střední a východní Evropě (GFPS-CZ)

Organizace pro studentskou a kulturní výměnu ve střední a východní Evropě (GFPS-CZ) vypisuje výběrové řízení na poskytnutí stipendií na zimní semestr 2021.

Jedná se o stipendium na výjezd českých studentů do Německa na vybranou vysokou školu či univerzitu - od 1. 10. 2021 do 28. 2. 2022 ve výši 650 € měsíčně. Aktuální termín pro podání přihlášek je 15. duben 2021;

GFPS zprostředkovává tato stipendia všem studentům, kteří mají zájem o německý jazyk, o německou kulturu a obecně o zkušenosti ze zahraničí. Tato stipendia jsou studentům poskytována za podpory Česko-německého fondu budoucnosti.

Bližší informace o stipendiích lze nalézt na webových stránkách organizace: gfps.cz
na facebookovém profilu: https://www.facebook.com/groups/227511946884/
a v připojených materiálech:

Vývěska - Studijní stipendium GFPS
Formulář přihlášky