Stipendia Erasmus+ na akademický rok 2022/2023

Pro zájemce o studijní stipendia Erasmus+ na akademický rok 2022/2023 bylo vypsáno oborové výběrové řízení (k 6. 3. 2022); na výběr jsou následující místa na partnerských germanistických pracovištích: Augsburg (2), Leipzig (2), Regensburg (2), Würzburg (3), Zittau-Görlitz (3), Salzburg (2).

Přihlášky se podávají online na stránkách Centra zahraniční spolupráce Masarykovy univerzity:

Konzultace ke stipendiím jsou možné u dr. Zdeňka Marečka (v týdnech do podání přihlášek) vždy v úterý 16-17 v jeho pracovně na ÚGNN, a také na online schůzce v Zoomu 17. 2. 2022 v 19.00.

Bližší informace o podkladech k přihláškám, motivačním dopisu i způsobu výběru a údaje pro přihlášení k online schůzce jsou přiloženy v následujícím dopisu dr. Marečka:

Erasmus+ 2022/2023 - Informationen für Studierende (docx).