Praktikum - Vídeň - Školský spolek Komenský

14. 5. 2023

Školský spolek Komenský zajišťující dvojjazyčné školy ve Vídni nabízí praktikum při jazykové výuce a dalších školních činnostech (září 2023 - červen 2024).
Požadována je dobrá znalost němčiny (B2) a češtiny (C1), bližší informace a možnosti přihlášení lze nalézt na připojeném letáku (termín pro poslání přihlášky s motivačním dopisem a životopisem v němčině je posunut na 14. 5. 2023).
Praktikum lze spojit se stipendiem pro praktika Erasmus+ (přihlášení do konce června 2023).

Bližší informace o náplni a podmínkách praktika podá také paní Helena Huberová (Schulverein Komenský), e-mail: helena.huber@komensky.at.